O Nas

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

O3 Energy to zespół ekspertów branży energetycznej i sprzedaży. Nasza firma powstała z pasji do ekologii i zamiłowania do przedsiębiorczości. Łącząc te dwie drogi, zostaliśmy pośrednikami pomiędzy firmami w całej Polsce, a dostawcami energii. Naszym podstawowym celem jest zwiększanie świadomości w kontekście odpowiedzialnego pozyskiwania energii i pomoc przedsiębiorcom w doborze jak najkorzystniejszych dla nich opcji.

Nie ważne czy posiadasz małą, rodzinną firmę, czy jesteś szefem ogromnej, ogólnopolskiej korporacji. Jeśli zależy Ci na zoptymalizowaniu sposobów pozyskiwania energii dla Twojej działalności, a co za tym idzie – zmniejszeniu kosztów z tego tytułu – przychodzimy do Ciebie z pomocą.

Prąd i gaz, które oferujemy, pochodzą od stabilnych partnerów biznesowych. Każdego z nich dogłębnie weryfikujemy, ponieważ ich klienci, to również nasi klienci. Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawany produkt i stawiamy na relacje, dzięki którym możliwe będzie nawiązanie wieloletniej, owocnej współpracy.

Ofertę dla Twojej firmy dopasowujemy analizując sytuację na rynku i biorąc pod uwagę wszystkie inne czynniki ważne dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Dzięki temu możesz w 100% skupić się na tym, co robisz najlepiej – prowadzeniu biznesu. Kwestie rachunków za prąd i gaz zostaw nam – bo to właśnie w tym temacie jesteśmy ekspertami.